euforion portal

Newsletter
banner
Akcie
 

The Plastic People of the Universe + Kosa z nosa @ Klub za Zrkadlom

 

Dvojkoncert legendárnych skupín česko-slovenského undergroundu. 28 April · 20:00 - 23:00 v Klube Za Zrkadlom Rovniakova 3 Bratislava, Slovakia

Dvojkoncert legendárnych skupín česko-slovenského undergroundu.

The Plastic People of the Universe (PPU) je legendárna pražská undergroundová skupina, ktorá patrila medzi hlavných predstaviteľov česko-slovenského undergroundového hnutia v období totality medzi rokmi 1968 až 1989. O podporu sa postará slovenská skupina Kosa z nosa, ktorá je podľa kritikov na slovenskej scéne raritou - stala sa legendárnou len vďaka koncertovaniu.

Český underground si tento rok pripomína hneď dve výročia – v januári uplynulo 10 rokov od úmrtia Mejlu Hlavsu a v marci by tento výnimočný človek oslávil svoje nedožité šesťdesiatiny, takže koncert v Bratislave bude aj spomienkou na jedného zo zakladajúcich členov skupiny.

O podporu sa postará slovenská skupina Kosa z nosa, ktorá je podľa kritikov na slovenskej scéne raritou – stala sa legendárnou len vďaka koncertovaniu. Jej skladby ako Rozdiel, Hryzni, či Rieka si nôtia priaznivci alternatívneho rocku už od začiatku 90. rokov, skupina však stále nemá na konte ani jeden album – čo sa má onedlho zmeniť.

Príďte aj vy zažiť ďalší výnimočný česko-slovenský undergroundový večer do Klubu Za zrkadlom.

predpredaj:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?ID=15727


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 21 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS