euforion portal

Newsletter
banner
Akcie
 

The Nocturne: Lloopp

 
Rád by som vašej pozornosti tentoraz priblížil jeden na pohľad nie až tak pekný, ale inak úplne fantastický softwér, ktorý ocenia všetci, čo sa radi hrajú s počítačom za účelom výroby sonických zážitkov.

Program sa volá Lloopp a jeho freewarová povaha rozhodne neznamená jednoduchosť , alebo inú funkčnú oklieštenosť, práve naopak, vďaka jeho priateľskej open source povahe si ho môžete dokonca sami programovať podľa ľubovôle (ak samozrejme budete chcieť a máte aspoň nejaké skúsenosti v Max/MSP, čo ja napr. nemám:), ale aj keď nieste práve zruční programátori, niet sa čoho báť, pretože už v "základnom balíku" vás čaká toľko možností pre vaše performance, že nebudete vedieť kam skôr s konopí a kým sa zorientujete, peknú chvíľku vám to potrvá... no výsledok za to rozhodne stojí. Celé je to vlastne dielo vašich predchodcov, laptopových improvizátorov a čaká len na vaše zdokonalenie a posunutie do nových sfér. Nech sa páči... tu si môžete stiahnuť svoj Lloopp: 

http://lloopp.klingt.org/plone/lloopp/ 


...a ak by toho bolo na vás predsa len veľa, nerobím síce relkamu, ale počkajte si na 4. - 6. september, pretože to bude ten správny magický dátum, kedy ľudia z trinástich kubíkov pre vás pripravili úplne fantastický workshop na ktorom vás samotní autori s týmto programom oboznámia. 

Viac info na  www.13m3.sk


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 25 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS