euforion portal

Newsletter
banner
Akcie
 

EA si zahrá na Ibize

 

Skupina EA v zložení Sisa Latková a Róbert Borodajkevyč odohrá 25. apríla svoj prvý koncert na Ibize.

Svoje skladby z albumu 'Way to Choose' predstavia v zátoke Playa de Es Pouet v San Antoniu v rámci 2. ročníka akcie Earth Run Ibiza.

Okrem formácii EA vystúpia rôzni lokálni hudobníci, uskutočnia sa prezentácie vytvarníkov, tanečné vystúpenia, či Balearic Mystique after party. Pripravené sú aj špeciálne akcie pre deti, organické jedlá, masáže, jóga ale najmä 5 km dlhý beh za Zem (Earth Run) na podporu zelených projektov na ostrove. Akcia je podporovaná ostrovnou radou a zástupcami samospráv San José a San Antonia.

Podujatie Earth Run sa toho roku uskutoční v 14 svetových lokáciách, medzi ktorými nechýbajú ani metropoly ako Toronto, Vancouver, San Francisco, Washington či Dubaj. "Sme veľmi radi, že organizátorov akcie na Ibize naša hudba oslovila natoľko, že nás zaradili do svojho programu už v apríli. Je pre nás veľka česť hrať pre ľudi, ktorí sa aktívne zapájajú do projektov na ochranu životného prostredia, a veľmi sa na tento koncert tešíme," prezradila pre Hudba.sk speváčka Sisa Latková.

Slovenskí fanúšikovia si môžu kapelu EA naživo pozrieť 18. februára v bratislavskom Klube za zrkadlom, kde v rámci ďalšieho vydania akcie Art of Livin' vystúpia s jednočlenným elektroakustickým projektom Toni Granko.


Ohodnoťte:
72%

Hodnotené 149 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS