euforion portal

Newsletter
banner
Akcie
 

EA BAND a MAOK a projekcia filmu Iné Svety

 
Dvojkoncert skupín hrajúcich ambient chill out EA BAND a MAOK a projekcia filmu Iné svety - 19.5.2011 o 19:00 h v Klube Za zrkadlom, Rovniankova 3

 

Dvojkoncert skupín hrajúcich ambient chill out a projekcia filmu Iné svety.


Bratislavská skupina EA v zložení Róbert Borodajkevyč a Sisa Latková so svojou príjemnou zmesou elektroniky, chill-outu, atraktívneho ženského vokálu a nu jazzovej gitary sú jednou z mála slovenských kapiel, ktoré nezaostávajú za svetovými trendmi v súčasnej hudobnej tvorbe.

Hudobným hosťom večera bude one man band – MAOK. Civilným menom Martin Tesák sa rozhodol pre vlastnú hudobnú cestu a tvorí pocitmi nabité pesničky, ktoré ako sám hovorí sú „pohľadom do jeho duše“. Veľká časť jeho repertoáru vzniká priamo na pódiu, čo sľubuje nevšedný hudobný zážitok.

Multimediálny večer bude dopĺňať projekcia skrátenej verzie filmu Marka Škopa Iné svety. Dokumentárny film sleduje takzvané globalizačné procesy a ich efekt na individuálne príbehy a životy obyvateľov Šariša. Film zobrazuje šesť rozličných postáv, ktoré reprezentujú svoje komunity, sú to Šarišania, Rusíni, Rómovia, Židia ale aj mladí ľudia s odlišnými identitami. Film skúma rôzne podoby konca jedinečnosti spoločenstiev v ich tradičnej rozmanitosti, no zároveň hľadá krásu autentického, zaujímavého a originálneho jednotlivca.

Dátum: 19.5.2011 Štvrtok

Začiatok podujatia: 19:00 hod

Miesto: Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3, Bratislava - Petržalka

Vstupné: predpredaj 4

v deň koncertu 5

Predpredaj: www.ticketportal.sk

Linky: http://www.myspace.com/eaband, www.maok.net, http://www.youtube.com/watch?v=HNzZ7el95-I

Kontakt: Tomáš Lukačka, 0907796660, tomaslukacka@euforion.sk


Ohodnoťte:
31%

Hodnotené 39 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS